Страховки на візу є однією з найбільш популярних послуг у світі, зокрема й в Україні. Коли виникає потреба в отриманні візи та виїзді в іншу країну через причини службового відрядження, відпочинку, навчання, то обов’язковою умовою є оформлення відповідного страхування.
Для цього між фізичною особою та страховою компанією, що надає відповідні послуги, укладається документ – страховий поліс. Він потрібен задля гарантованої оплати в разі необхідності в медичній, юридичній, чи адміністративній допомозі під час перебування на території України або в іншій країні, коли це передбачено умовами договору.
Страховка на візу: особливості
Страховий поліс для візи укладають насамперед, щоб отримати медичне страхування. Воно є дійсним під час перебування застрахованої особи в іншій країні. Цікаво те, що таке страхування може діяти відразу в декількох країнах (при відвідуванні держав Шенгенської зони).
Відповідно до умов страхового поліса клієнт буде застрахований у випадках, коли за кордоном йому знадобиться невідкладна медична допомога, екстрена госпіталізація чи інші медичні послуги на території іншої країни, якщо їх зумовили стан здоров’я й вони відповідають договору страхування. Поліс страхування варто оформити всім емігрантам, тому що він убезпечує перебування в іншій країні та дозволяє економити кошти.
Страхові поліси можуть відрізнятися в залежності від мети поїздки та страхової компанії, з якою ви уклали договір. Оформлюючи мультивізу, клієнти отримають медичне страхування лише на перший рік. Різні країни встановлюють окремі умови проживання на своїй території. Винятком є країни Шенгенської зони, в яких діють умови тримання візового страхування в короткий строк зі супутнім медичним страхуванням.
Страхування для візи: де та як оформити
Страховий поліс для візи придбати можна в будь-якій професійній страховій компанії, що наділена ліцензією. Оформити договір можна, відвідавши фірму, або в онлайн-режимі при заповненні відповідної заявки на страхування (для різних компаній можуть різнитися). В таких випадках відповідь від компанії приходить на вказану замовником електронну адресу.
Далі залишається лише видрукувати отриманий договір та відправити його разом з усім переліком необхідної документації для отримання візи. Сам процес укладання договору страхування візи складається з наступних етапів.
- Уточнення умов та мети подорожі. Період страхування залежить від цілей перебування за кордоном. Існують поліси на різний термін: від кількох днів чи місяців або ж навіть на рік.
- Вид страхування. Вартість візового страхового поліса буде залежати від терміну подорожі, переліку випадків для виплат та інших умов.
- Оформлення документації. Цей етап відбувається при відвідуванні страхової компанії в офлайн чи онлайн-режимі. Готовий документ або віддається на руки, або присилається на електронну адресу.
- Оплата послуг. Ціна послуг страхового поліса визначається ще на етапі обговорення умов договору.
Обирати страховий поліс потрібно відповідально, бажано за допомогою юриста чи страхового агента.
Джерело: https://agent.insurs.online.