Страховка на візу: умови та вимоги до оформлення

Страховки на візу є однією з найбільш популярних послуг у світі, зокрема й в Україні. Коли виникає потреба в отриманні візи та виїзді в іншу країну через причини службового відрядження, відпочинку, навчання, то обов’язковою умовою є оформлення відповідного страхування. 

Для цього між фізичною особою та страховою компанією, що надає відповідні послуги, укладається документ – страховий поліс. Він потрібен задля гарантованої оплати в разі необхідності в медичній, юридичній, чи адміністративній допомозі під час перебування на території України або в іншій країні, коли це передбачено умовами договору.

Страховка на візу: особливості

Страховий поліс для візи укладають насамперед, щоб отримати медичне страхування. Воно є дійсним під час перебування застрахованої особи в іншій країні. Цікаво те, що таке страхування може діяти відразу в декількох країнах (при відвідуванні держав Шенгенської зони).

Відповідно до умов страхового поліса клієнт буде застрахований у випадках, коли за кордоном йому знадобиться невідкладна медична допомога, екстрена госпіталізація чи інші медичні послуги на території іншої країни, якщо їх зумовили стан здоров’я й вони відповідають договору страхування. Поліс страхування варто оформити всім емігрантам, тому що він убезпечує перебування в іншій країні та дозволяє економити кошти.

Страхові поліси можуть відрізнятися в залежності від мети поїздки та страхової компанії, з якою ви уклали договір. Оформлюючи мультивізу, клієнти отримають медичне страхування лише на перший рік. Різні країни встановлюють окремі умови проживання на своїй території. Винятком є країни Шенгенської зони, в яких діють умови тримання візового страхування в короткий строк зі супутнім медичним страхуванням.

Страхування для візи: де та як оформити

Страховий поліс для візи придбати можна в будь-якій професійній страховій компанії, що наділена ліцензією. Оформити договір можна, відвідавши фірму, або в онлайн-режимі при заповненні відповідної заявки на страхування (для різних компаній можуть різнитися). В таких випадках відповідь від компанії приходить на вказану замовником електронну адресу.

Далі залишається лише видрукувати отриманий договір та відправити його разом з усім переліком необхідної документації для отримання візи. Сам процес укладання договору страхування візи складається з наступних етапів.

  1. Уточнення умов та мети подорожі. Період страхування залежить від цілей перебування за кордоном. Існують поліси на різний термін: від кількох днів чи місяців або ж навіть на рік.
  2. Вид страхування. Вартість візового страхового поліса буде залежати від терміну подорожі, переліку випадків для виплат та інших умов.
  3. Оформлення документації. Цей етап відбувається при відвідуванні страхової компанії в офлайн чи онлайн-режимі. Готовий документ або віддається на руки, або присилається на електронну адресу.
  4. Оплата послуг. Ціна послуг страхового поліса визначається ще на етапі обговорення умов договору.

Обирати страховий поліс потрібно відповідально, бажано за допомогою юриста чи страхового агента.

Джерело: https://agent.insurs.online.

Related Articles

Страховка на візу: умови та вимоги до оформлення
Страховка на візу: умови та вимоги до оформлення

Страховки на візу є однією з найбільш популярних послуг у

Читать дальше ...
Урни для праха: як обрати гідний варіант
Урни для праха: як обрати гідний варіант

Кремація стає все більш поширеним способом поховання, і важливим елементом

Читать дальше ...
Габіон військовий: важлива складова сучасних захисних конструкцій
Габіон військовий: важлива складова сучасних захисних конструкцій

Габіони військові — це спеціалізовані конструкції, які використовуються для створення

Читать дальше ...